Olgu Teie auto uus või vana, tõenäoliselt Te hoolite oma autost. Mitte ainult sellest, kuidas see töötab, vaid ka sellest, kuidas see välja näeb. Te tahate seda võimalikult kaua kaitsta aja mõjude ja igapäevase kasutamise tagajärgede eest. Seega soovite Te loomulikult kasutada parimaid autohooldustooteid, mida pakutakse. Ja neid toodab Valvoline. Autohooldustehnoloogia alal on meie reputatsioon ületamatu. Meil on Teile pakkuda tootevalik, mis aitab Teil oma auto välimus muuta nii meeldivaks kui üldse võimalik ja seda säilitada. Ja viimne kui üks meie autohooldustoodetest on mitte ainult, et ülimalt efektiivne, vaid selle väljatöötamisel on ka silmas peetud, et seda oleks lihtne kasutada ja see ei sisaldaks kloorfloorsüsinikke. See aitab võita kõigil: Teil, Teie autol ja keskkonnal.

 


1299 WD FLUID:    puhastab, määrib, kaitseb sõltumata sellest, kas Te tahate lahti päästa, kuivatada, kaitsta, määrida või puhastada - Te lihtsalt ei leia paremat lahendust kui Valvoline 1299WD Fluid. See on täiustatud üldotstarbeline segu kiiresti toimivatest, vett-tõrjuvatest, ülihästi läbiimbuvatest lahustitest, mis aurustudes jätavad peene läbipaistva kaitsekile. See päästab ruttu lahti roostetanud liited, tungides kiiresti pragudesse, lõhedesse ja keermetesse, et aidata vabastada polte, mutreid jm. kinnitusvahendeid. Et Valvoline 1299 WD Fluid sisaldab ka ülitõhusaid hõõrdumist vähendavaid määrdeaineid, mis täielikult vaigistavad tüütud kriuksud, siis võib seda lugeda ideaalseks abimeheks kõiges, alates õmblusmasinatest kuni süüteküünaldeni, kelladest kroomini, tööriistadest kirjutusmasinateni. · Tõrjub välja vett. · Imbub sisse, vabastab ja määrib. · Kaitseb metallosi rooste ja korrosiooni eest. · Kaitseb tööriistu, seadmeid ja mehhanisme rooste eest. · Tõrjub niiskuse mistahes pinnalt.

 

 

BRAKE CLEANER    Piduripuhastusvahend: ohutu ja efektiivne universaalpuhastusvahend
Et Teie auto pidurid saaksid töötada optimaalse efektiivsusega, tuleb need hoida puhtad. Ja Valvoline'i piduripuhastusvahend sobib selle jaoks täielikult. Sest erinevalt enamikust teistest piduripuhastusvahenditest, mis aurustuvad peaaegu momentaanselt, reguleerib see vahend ise oma aurustumiskiirust, tänu millele lahustatud õli ja saasteained eemaldatakse lõplikult, mitte ei sadestu lihtsalt uuesti lähedalasuvatele detailidele. Lisaks sellele on Valvoline'i piduripuhastusvahend süttimatu ega juhi elektrit, võimaldades täiesti ohutult puhastada ka elektrikontakte ja liiteid. · Eemaldab kiiresti pidurivedelikku, määrdeaineid, õli ja piduritolmu. · Peseb elektrimootoritest välja õli, mustuse ja süsiniku. · Süttimatu ja elektrit mittejuhtiv. · Ülitõhus aerosoolitoetusega puhastav toime.

 


 

CARBURETTOR CLEANER    Karburaatori puhastusvahend: lihtne, kiire, ohutu
Määrdunud karburaator võib põhjustada (ja tavaliselt põhjustabki) selliseid tagajärgi, nagu ülemäärane õlitarbimine, kütusekulu suurenemine ja mootori mitteseiskumine süüte väljalülitamisel. Seega tasub seda puhtana hoida. Kuid paljudes aerosoolina tarnitavates karburaatoripuhastusvahendites on kasutusel klooritud lahustid, mis mootori töötemperatuuride juures kipuvad moodustama äärmiselt mürgiseid gaase. Valvoline'i karburaatoripuhastusvahendis aga ei esine klooritud lahusteid mitte ühelgi kujul. See on segu valitud lahustitest, mis on hoolikalt koostatud maksimaalse puhastusvõime saavutamiseks: see pühib minema ka kõige vintskemad ladestused. Kiiresti ja täiesti ohutult. · Puhastab karburaatoreid, õhuklappe, karteri tuulutusventiili ja gaasijaotusmehhanismi. · Ohutu kasutamiseks katalüüsneutralisaatoritega ja elektrooniliselt juhitavate karburaatoritega autodes. · Ei sisalda klooritud lahusteid.


CLEAN TRONIC     Clean Tronic: puhastab, kaitseb, määrib
Kui Te kasutate elektrikontaktide puhastamiseks, kaitsmiseks ja määrimiseks enam kui ühte toodet, peaksite proovima vahendit Valvoline Clean Tronic. Miks? Sest see on välja töötatud mitte ainult puhastava, vaid ka kaitsva ja määriva toime avaldamiseks. Ja kõike seda Clean Tronic teebki, eemaldades kiiresti saasteained ja sisaldades tugevatoimelisi roostet ja korrosiooni tõkestavaid manuseid. Ja see on ideaalne mitte ainult autohooldusvahendina. Peagi märkate, et see on sama tõhus ka näiteks kodus kasutatavate hi-fi- jm. muusikaseadmete hooldamiseks. · Puhastab elektrikontakte. · Kaitseb rooste ja korrosiooni vastu. · Imbub sisse ja määrib.

 

 

 

COCKPIT SPRAY   Autosalongiaerosool: taastab ja kaitseb näitusehõngulist ilmet
Paljud tooted, mis väidetavasti puhastavad ja kaitsevad vinüüli ja nahka, kipuvad iseenesele vastu töötama, jättes järele kleepuva kattekihi, mis kogub tolmu ja mustust. Kuid selline pole Valvoline'i autosalongiaerosool, sest see sisaldab komponenti, mis on spetsiaalselt välja töötatud mustuse kogunemise vältimiseks. See tähendab, et uuele autole kohane väljanägemine taastub silmapilkselt ja jääb ka kauemaks püsima. Valvoline'i salongiaerosool vähendab minimaalse tasemeni vinüülide ja naha luitumist ja pragunemist vahetu päikesekiirguse mõjul. · Sobib ideaalselt sõiduautodele, veoautodele, paatidele ja haagissuvilatele. · Puhastab ja kaitseb vinüül- ja nahkpindu.  · Kaitseb armatuurlaudu, ehisosasid ja istmeid antistaatilise kile abil.

 

 

 

COPPER SPRAY   Vaseaerosool: kauakestva toimega kaitsevahend korrosiooni vastu
Kus iganes on vett, seal esineb ka korrosiooni oht ja on reaalne liikuvate detailide kinnikiildumise oht. Kuid mitte siis, kui olete kasutanud Valvoline'i vaseaerosooli. See on mõeldud kasutamiseks peaaegu mistahes temperatuuril. Vaja läheb vaid õhukest kattekihti, et kaitsta aku klemme ja tihendada keermeid korrosiooni eest, või tagada mutrite ja poltide kerge sisse- ja väljakeeramine. · Kinnikiildumist ärahoidev segu, mille toime kestab kaua. · Täiuslikum keermete tihendamine. · Akuklemmide kaitse.

 

 


 


ENGINE CLEANER   Mootori puhastusvahend: mootor näeb välja nagu uus
Valvoline'i mootoripuhastusvahendiga on lihtne anda mootoritele igal ajal väljanägemine, mida pole häbi isegi näitusesaalis näidata. See on saavutatud tänu selliste ülitõhusate lahustite ja toimeainete sisaldusele, mis tungivad kiiresti määrde, õli, mustuse ja tahma sisse. Lisatud on pesuaineid, mis aitavad veega eemaldada emulgeeritud õli ja mustust. Selline puhastusvahend on täiesti ohutu ja samas äärmiselt tugevatoimeline, eemaldades viivitamatult tahmakatte mistahes mootoriosa pinnalt.  · Tungib kiiresti määrdeaine, õli, mustuse ja tahma sisse. · Puhastab mootoreid, muruniidukeid ja mootoridetaile. · Ohutu kasutamiseks betoonkattega teedel ja värvitud betoonil.

 


 

GLASS CLEANER   Klaasipuhastusvahend: kiire, lihtne, tõhus
Mustus, pori, sool ning putuka- ja linnumustus klaasil või peegelpindadel on parimal juhul tüütud ja mõnikord lausa ohtlikud. Kuid nende kiire ja efektiivne eemaldamine pole alati kerge. Valvoline klaasipuhastusvahend aga on mõeldud seda tööd lihtsustama. Tänu kiiresti vahutamahakkavale koostisele jääb pesemisvahend sinna, kuhu seda pihustatakse. See on efektiivne nii vee- kui õlibaasil mustuse eemaldamiseks, jätmata mingeid plekke, laike ega triipe, isegi madalatel temperatuuridel. Et Valvoline'i klaasipuhastusvahend sisaldab tõhusat uduvastast manust, mis ei jäta endast järele mingit hägu ega kilet, on see vahend ideaalne akende, peeglite, tuuleklaaside, plast- ja Perspex-pindade puhastamiseks. · Puhastab ja kirgastab kõiki klaaspindu. · Ei jäta mingeid triipe. · Ideaalne aparaatide ja keraamiliste plaatide puhastamiseks.

 


HIGH PRESSURE LUBRICANT + PTFE   Raskete ekspluatatsioonitingimuste PTFE-määrdeaine.
Mõned rakendused esitavad selliseid nõudeid, mis käivad tavalistele määrdeainetele üle jõu. Kuid raskete ekspluatatsioonitingimuste jaoks ettenähtud Valvoline'i määrdeaine on kaugel tavalisest. Tegelikult on selles kasutatud manuseid, nagu polütetrafluoroetüleen (PTFE), mis on spetsiaalselt välja töötatud metallide kaitsmiseks kulumise eest, isegi kõige ebasoodsamates tingimustes. Tulemuseks on määrdeaine, mis moodustab kettide ja ketirataste "mahaviskamist" takistava kleepja määrdekile. Selles kasutatakse spetsiaalseid lahusteid, mis aitavad määrdekilet viia ka kõige väiksematesse pragudesse ja lõhedesse, et garanteerida täielikku kaitset. · Eriti suurt koormust taluv, sisseimbuva toimega määrdeaine. · Mõeldud kettidele, ketiratastele, liigenditele jms. suurt koormust taluvatele rakendustele. · Sisaldab ülisuure surve vastu kaitset pakkuvaid manuseid, nagu PTFE.  · Kaitseb metalli märjas, soolases, happelises või leeliselises keskkonnas.


MOTOR START  Mootori käivitusvahend: kiire käivitamine ka kõige halvemates ilmastikuoludes
Kuidas Te saate olla kindlad, et auto käivitub kiiresti isegi kõige ebasoodsamates ilmastikutingimustes? Vastus on lihtsam, kui Te võiksite arvata: kasutage Valvoline'i mootorikäivitusvahendit. See on töötatud välja kõige värskemate uurimistulemuste põhjal, mis näitavad, et eetrisisaldus on niisuguste pihustusainete efektiivsuse seisukohast äärmiselt oluline, kindlustades suurepärase käivituserksuse isegi väga madalatel temperatuuridel. Ja see toimib mitte üksnes sõiduautode ja veoautode korral, sest Valvoline'i mootorikäivitusvahend on niisama efektiivne kõige erinevamate mootorite korral, nagu muruniitjad, trimmerid, kettsaed ja ka mootorrattad. · Aitab mootoreid kiiresti käivitada. · Vähendab akude kurnamist. · Aitab käivitada nii diisel- kui bensiinimootoreid. · Tagab sujuva käivitumise igasuguse ilmaga.

 

 

PENETRATING OIL  Läbiimbuv õli: kiire ja kauakestva toimega
Kui Te vajate kiiret kuid pikaks ajaks mõjuvat vahendit mingi roostetanud detaili eemaldamiseks või tüütava krigina vaigistamiseks, võib Teid rõõmustada see, kui Teil on käepärast natuke Valvoline läbiimbuvat õli. Sellepärast, et see tungib kiiresti ja efektiivselt pinna igasse sopikesse ja prakku ning sisaldab ka spetsiaalset tahket määrdeainet, mis moodustab otsekui tillukestest kuullaagritest koosneva kihi, tagades kauakestva toime. Valvoline'i läbiimbuv õli on ideaalseks vahendiks poltide, mutrite ja muude kinnitusvahendite vabastamiseks. · Imbub sisse, vabastab ja määrib.  · Sisaldab MoS2.  · Avaldab eriti kauakestvat määrivat toimet.

 

 

 

 

PROSHINE WAX    Kiirvaha.

Puhastab, vahatab ning annab pikaajalise kaitsekihi auto-, mootorratta- ja haagiste keredele.
KASUTAMISJUHEND: Pese töödeldav pind ja lase kuivada. Pihusta värvipinnale ühtlase kihina, et eemalduks mustus, pigi jms. Lõpuks hõõruläikima pehme, kuiva lapiga.

 

 

 

 

 

 

SILICONE SPRAY   Silikoonaerosool: mittekleepuv kaitsekiht metallide, klaasi ja plasti jaoks
Valvoline'i silikoonaerosool, mis on ülimalt efektiivne niisuguste pindade, nagu metalli, plasti ja klaasi määrimiseks, veekindlaks tegemiseks ja kaitsmiseks. Sisaldades silikoonpolümeere, tekitab see õhukese, mitterasvase, mittekorrodeeruva kile, millest ei jää järgi määrdunud kohti ega kleepuvat sodi. Selle tulemuseks on toode, mida saab kasutada kõige määrimiseks ja veekindlaks tegemiseks, alates uksehingedest kuni sahtliteni, kalastustarvetest tulirelvadeni, saabastest mütsideni. Ja et Valvoline'i silikoonaerosooliga töödeldud pinnad on vett-tõrjuvad, siis on see ideaalseks kaitsevahendiks ka jäätumise vastu. · Lõpetab nagisemise ja kleepumise. · Teeb veekindlaks ja kaitseb. · Väldib jäätumist.  · Ei jäta kleepuvat jääki.

 

 

 

ZINC SPRAY  Tsingiaerosool: kaitseb ja krundib
Detailide kokkukeevitamisel on vaja tagada, et keevisõmblus oleks kaitstud niiskuse kahjustava mõju eest. Ja värvimiseks tuleb seda ka kruntida. Kui nii, siis miks mitte need kaks asja omavahel ühendada. Valvoline'i tsingiaerosool kaitseb rauda ja terast nende pinna külmgalvaanimise teel, et tagada keevisõmbluste täielik kaitse, ning jätab ka kiirkuivava, isetiheneva, elastse katte, mis sobib kruntkihiks enamiku lõppviimistlusmaterjalide jaoks. · Aitab peatada raua ja terase korrodeerumise. · Kuivab kiiresti.  · Suurepärane kruntkiht enamuse viimistlusviiside jaoks.