Korraliku rehvi omamine on üks esmastest vahenditest millega saate tõsta oma turvalisust meie kõikuva kvaliteediga teedel. Olgu Teie auto turvalisust tagavate lisade nimekiri nii pikk kui tahes, teostub kontakt teepinnagi siiski ikka ja ainult läbi rehvide.
Aastatepikkuste kogemustega rehviteenindustes oleme saavutanud kindla ning stabiilse koha rehviturul. Oma laia tootevaliku ja vilunud klienditeendajatega suudame alati leida just Teile sobiva parima lahenduse. Meie rehviteenindustes kasutatakse kõige kaasaegsemat tehnikat ja materjale, et tagada parim kvaliteet. Õigete töövõtete ja kõrge kvaliteedi eest hoolitsevad meie vilunud ja alati abivalmid rehvitehnikud.

Et vältida ebameeldivaid üllatusi peaks juht vähemalt korra kuus kontrollima oma auto rehvirõhke ja rehvide üldist olukorda. Kindlasti tuleks vältida kütusetanklaid, kus mõõteriistada töökindlus väga kõigub. Meie teenindustes oleme alati valmis kontrollima Teie auto rehvide seisukorda ja seda täiesti tasuta. Samuti tuleks pöörduda rehviteenindusse juhul kui tunnete sõites ebameeldivat värinat, see võib tähendada, et rehvid vajavad tasakaalustamist. Antud viga on lihtsalt parandatav, kuid probleemile mitte tähelepanu pöörates võivad Teie auto rehvid muutuda kasutuskõlbmatuteks.

Meie tootevalikusse kuuluvad rehvid alates pisikestest aiakärudest kuni suurte põllumajandusrehvideni, uued ja kasutatud veljed, mutrid, poldid ja kõik muu ratastega seotud tarvikud. Tootevalik hõlmab nii odavamate tootjate kui ka maailmaturul tunnustust kogunud tipptootjate kaupu.