Sõiduautode rehvitööd

Rehvitööde loetelu leiate hinnakirjast.

 

Kvaliteetne komplektne rehvivahetuse teenus sisaldab meil:

 

Sõiduki tõstmine tõstukitega,

poltide ja mutrite puhastamine ning määrimine määrdeainega,

kuni 60 gr raskusi ühe velje kohta, 

uued tubeless ventiilid,

uued rehvikotid,

poltide, mutrite (ka turvaelemendid) kinnitamine dünamomeeter võtmetega.

 

 

Kummibox OÜ oluliseimaks investeeringuks peame meie ettevõtte töötajaid, kes on suurte kogemustega ja koolitatud (professionaalsed müügikonsultandid ja rehvitehnikud). Lisaks oleme teinud suured investeeringud kvaliteetsetesse seadmetesse, samuti on meil laialdane seadmete valik, mis võimaldab pakkuda teenuseid nõudlikematele klientidele (suured madalaprofiilsed rehvid, keskavata veljed, mootorratta velgede tasakaalustamine, rataste pesu pesumasinas, sportrehvide paigaldamine, kardi rehvide montaazh, mustri lõikamine). 


Kvaliteet.

 

Teie auto tõstetakse üles õigesti, (turva) poldid ja mutrid keeratakse lahti ja kinni selliselt, et nad ei puruneks või ei murduks. See on aastatepikkune kogemus automargi põhiselt, kus ja millise automargiga võib tekkida probleeme ja kuidas neid vältida.


Rehvid vahetatakse sertifikaadi kohaselt, kus ei tohi teha isetegevust, vaid iga tegevus on tehtud nii, nagu nõuavad seda rehvitootjad edasimüüjatelt. 


Rehve ei balansseerita tina või muu keelatud raskustega, mis on kahjulik keskkonnale ning Eestis keelatud. Iga rehvivahetusega vahetatakse ka ventiilid ja rehvidele lastakse rõhk sisse vastavalt autotootjate normidele.


Igale tööle ja rehvidele on garantii ja mured lahendatakse enamasti Teie kasuks.


Rehvid hoiustatakse õigetel tingimustel ja asendis, et pool aastat hiljem neid taaskord vahetades on nad ka sellised nagu hoiule andes olid ning rehve saab kätte igal ajal (tööaegadel).


Tööoote ajaks on Teile loodud mugav ootesaal või saali osa värske kohvi, tee ja veega, mitmekesise literatuuriga ja tasuta wifi internetiühendusega.

 

Rehvivahetuse aja saate endale panna kasvõi internet teel www.kummibox.ee esilehelt, mis on äärmiselt mugav ja kiire lahendus, puudub helistamise, kohaletulemise või kõne ootejärjekorras ootamise vajadus. 

Selles kõiges võite veenduda, külastades Kummibox OÜ esindusi.